Balıkesir 1 Şubesi

EĞİTİM BİR-SEN EDREMİT TEMSİLCİLİĞİ İŞYERİ TEMSİLCİLERİ TOPLANTISINI VE TEŞKİLAT EĞİTİMİNİ YAPTI

EĞİTİM BİR-SEN EDREMİT TEMSİLCİLİĞİ İŞYERİ TEMSİLCİLERİ TOPLANTISINI VE TEŞKİLAT EĞİTİMİNİ YAPTI

Eğitim-Bir-Sen Edremit Temsilciliği olarak 2 Aralık 2016 Cuma günü, Edr...emit Öğretmenevinde, ilçemiz okullarında görev yapan işyeri temsilcileri ile yemekli bir toplantıda bir araya geldik. Toplantıya Eğitim-Bir-sen Balıkesir Şube Başkanı Mehmet Çabuk, Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Eğitim-Bir-Sen Edremit İlçe Başkanı Muharrem YENİGÜN ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz ve okullarımızda görev yapan işyeri temsilcileri katıldı. Toplantı Eğitim-Bir-Sen Edremit İlçe Temsicisi Muharrem YENİGÜN’ün açılış konuşmasıyla başladı.Daha sonra Şube Başkanı Mehmet Çabuk bir selamlama konuşması yaptı..


Mehmet Çabuk Konuşmasında;
“ Okullarda sorunlar tespit edilmeden çözüm, teşhis olmadan tedavi olmaz. Bu anlayışla birçok faaliyet gerçekleştirdik, gerçekleştiriyoruz. Sendika olarak kurulduğumuzdan beri hep çözümün tarafında olduk. Öneriler sunarak, bilimsel çalışmalar yaparak sorunların çözümüne katkıda bulunduk ve bu yöndeki çabalarımız, mücadelemiz aralıksız devam etmektedir.” dedi.
Şube Başkanının konuşmasından sonra, Edremit Eğitim Bir-Sen’in eskimeyen başkanı Adem KARAKUŞ işyeri temsilcilerimize eğitim semineri verdi. Renkli sunumu ve sevilen tarzı ile Adem KARAKUŞ teşkilatımızın dünü ve bugünü, sendikamızın vizyon ve misyonu özelliklede sosyal medyadaki algı operasyonlarına dair üyelerimizi bilgilendirdi. Toplantı üyelerimizin dilek ve temennileri ile sona erdi.